Офіційний сайт КДНЗ №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Травень 2022 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Історія

Комунальний дошкільний навчальний заклад №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради - це особливий світ тепла та любові зі своїми радощами, досягненнями та переживаннями, в якому кожна дитина пізнає оточуючий світ і себе.

У дошкільного закладу багата і цікава історія. У 1970 році дитячий садок зустрів своїх перших дошкільнят. За п’ятдесят років свого існування з його стін вийшли у життя декілька тисяч вихованців. Серед них інженери, вчителі, економісти, банкіри, артисти, лікарі, шахтарі, депутати Верховної Ради.

Першою завідуючою садка була Усольцева Тамара Григорівна. У садку працювала велика кількість фахівців, майстерність яких полягала у надзвичайній вимогливості до себе.

З 1977 року очолювала дитячий садок Жеваго Раїса Максимівна. Колектив працював над створенням умов для формування творчої особистості дитини, її духовної культури та збереження національних традицій.

З 1989 року завідуючою дитячого садка стала Кочергіна Валентина Федорівна. В ці роки дитячий заклад пріоритетним завданням у роботі обрав Художньо – естетичний напрямок та заснував студію зображувальної діяльності, яка працює і сьогодні як Арт –студія «Чарівний пензлик».

Підґрунтям освітньо-виховного процесу є особистісно-орієнтована модель виховання, забезпечення комфортних та безпечних умов розвитку, допомога реалізації природних потенціалів малюків.

В «Теремку» створені всі умови для розвитку у дитини духовності, своєчасного виявлення ранньої обдарованості, забезпечення умов для розвитку талановитих дітей. Цьому сприяє поглиблена робота з художньо-естетичного виховання дошкільників у «Студії мистецтв».

Ці роки та працівники нашого закладу назавжди записані в літопис нашого «Теремка» та залишаються її ЗОЛОТИМ ФОНДОМ.

З 2005 року скеровують шлях нашого садочка до успіху завідувач Новохацька Ніна Василівна та вихователь – методист Єремеєєва Майя Едуардівна. Під їх керівництвом творчо та професійно зростає педагогічний колектив.

З 2011 року на базі закладу почав працювати експериментальний майданчик з теми «Збереження психофізичного здоров’я дітей засобами мистецтва та арттерапії», тому велика увага приділяється збереженню психофізичного здоров’я дошкільників та використанню здоров’язберігаючих технологій.

З метою формування у дітей початкової екологічної культури забезпечується інтеграція екологічного виховання в освітній роботі через використання у всіх видах діяльності. В садочку, зусиллями всього колективу та батьків, створено екологічну стежину.

Педагоги дошкільного закладу використовуючи інноваційні технології, зокрема ТРВЗ, метод проектів закладають основи творчої індивідуальності дітей, розкривають творчі здібності вихованців, забезпечують їх інтелектуальний та особистісний розвиток. Створюють сприятливі умови, які забезпечують повноцінне дитинство: емоційний комфорт, саморозвиток малюків і можливості їх самореалізації в дорослому житті.

2013 рік - участь у 5 Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»: з проблеми «Збереження психофізичного здоров’я дошкільників засобами мистецтва та арттерапії». Нагороджені срібною медаллю та дипломами лауреата ІІ ступеня.

Участь в V Міжнародній науково – практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягання та перспективи», участь у ІІ Всеукраїнській науково – практичній конференції «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект».

У 2011 році кабінет практичного психолога доповнили суттєво новим здоров’язберігаючим середовищем – сенсорною кімнатою.

А у 2016році в конкурсі на кращий кабінет психолога серед освітніх закладів України наш кабінет посів І місце серед дошкільних закладів Василівського району, І місце серед дошкільних закладів Запорізької області та ІІІ місце серед 100 кращих дошкільних закладів України у загальному заліку.

Наш «Теремок» - це територія для всіх дітей, без обмежень. Саме тому з 2017 року, йдучи за попитом часу та взявши участь у Проект ООН дитячого фонду ЮНЕСКО, наш заклад перший в районі та єдиний в місті розпочав роботу щодо впровадження інклюзивної освіти. На сьогодні в дошкільному закладі функціонує три групи з інклюзивною формою навчання, що дає змогу розвивати та соціалізувати дітей з особливими освітніми потребами.

Вересень 2019 – відкриття кімнати психомоторної корекції.

Березень 2019 року відкриття соляної кімнати.