Офіційний сайт КДНЗ №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

ХАТХА-ЙОГА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

Зміцнення здоров’я на наших дітей нині є над актуальним. Хвороби й порушення в роботі тіла, які раніше були тільки в дорослих людей, стають нормою в дітей. Одна з причин такої негативної тенденції – змінений спосіб життя дошкільників та недостатній руховий режим. Проте інтенсивні фізичні навантаження також не панацея. Тому в нашому садку в роботу з дітьми впроваджуємо елементи східної фізкультури.

Гімнастика з елементами хатха-йоги доступна дітям будь-якої категорії: з ослабленим здоров’ям, із низьким рівнем розвитку фізичних якостей, із проблемами в емоційно-вольовій сфері.

Хатха-йога містить систему вправ, яка допомагає поліпшити фізичне та психічне здоров’я. безумовно, опанувати їх усі на заняттях з фізичної культури неможливо. Тому ми вивчаємо лише основні вправи та елементи- силові статистичні та динамічні вправи, дихальні вправи, пальчиковий масаж, вправи на розслаблення та внутрішню релаксацію. Діти з задоволенням виконують асани – «Водоспад», «Великий міст», «Черепаха», «Равлик» та інші.

Інструктор з фізичного виховання Дузь Н.М. використовує її на заняттях з дошкільниками, щоб виховувати в них свідоме ставлення до власного здоров’я. за допомогою цих вправ формує у дітей правильну поставу, розвиває м’язову силу та гнучкість, виховує вольові зусилля та психічні якості.

А головне – на таких заняттях діти отримують позитивні емоції та заряд бадьорості на весь день.