Офіційний сайт КДНЗ №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

ОСІННІ РОЗВАГИ

З 28 жовтня по 2 листопада відбулися осінні розваги для дітей дошкільного віку.

У групах дітей старшого дошкільного віку № 7,8 та 9 (музичний керівник Нечаєва Е.Д.) осіння розвага відбулась у вигляді батлу, де між собою змагалися маленькі помічники Осені – «Осінні смаколики» та «Осінні барви». Діти з задоволенням показували свої вміння виконувати пісні, таночки, руханки; змагалися у виконанні віршів, відгадуванні загадок та знанні прикмет осінньої пори. А оцінювало виступи дітей незвичайне журі: Калина (Голубенко К.С.), Їжачок (Дузь Н.М.) та Дощик (Круглик А.С.). Допомагали дітям змагатися ведучі свят – Торбач О.С. та Дрягіна Н.М., чарівна Осінь (Дороніна В.Д.) та Вовчик - братик (Саратова О.М.). Закінчилось свято смачними вітамінними подарунками та запальним таночком «Полечкою» з усіма героями свята.

Для дітей середнього дошкільного віку груп №5 та 6 під керівництвом музичного керівника Нечаєвої Е.Д. відбулась осіння розвага під назвою «Як Вітамінка з Ангіною Грипівною домовилися». Впродовж розваги діти, щоб бути здоровими і побороти Ангіну Грипівну (Любушкіна Н.В.) із задоволенням разом з Вітамінкою (Михайленко М.В.) та ведучою (Зоря К.Г.) співали пісні, роповідали віршики, з допомогою цікавих ігор та руханок захищались від мікробчиків та зустрічали Золоту осінь (Цапурда Ю.О.)

А діти молодшого дошкільного віку потрапили в справжню осінню казочку, відправившись в гості до Осені та допомагаючи їй охороняти яблуньку. (Музичний керівник Ковдря А.С., ведуча Рябкіна О.Г.). Впродовж свята діти весело грали в ігри з лісовими героями: Їжачком (Лєзіна О.С.,), Ведмедиком (Круглик А.С.) та Зайчиком (Шевченко Ю.В.), для Осені (Локтіонова О.В.), розповідали віршики, співали пісеньки та танцювали. За усі дитячі старання щедра Осінь пригостила малят смачними яблуками.

Чудова атмосфера у закладі дошкільної освіти панувала впродовж усіх свят, що залишили гарні враження та позитивні емоції, а вихованці мали змогу розкрити свої таланти.Вівторок, 02 Листопада 2021 11:09 | Переглядів: 61