Офіційний сайт КДНЗ №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

ДЕНЬ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

 В рамках реалізації пріоритетного річного завдання з підвищення професійної компетентності педагогів щодо процесу підтримки психологічного комфорту у закладі через забезпечення емоційного благополуччя здобувачів дошкільної освіти в закладі відбувся День психологічного здоров’я. Впродовж дня вихователями було проведено ігри та вправи для створення психологічного комфорту вихованців у групах та на пізнання їх внутрішнього світу.   А вихованці середніх груп під час заняття «Чарівний світ емоцій» з практичним психологом Цапурдою О.Ю. вчилися із розумінням ставитись до емоційного світу людини, контролювати свої емоції та спостерігати за щоденними виявами свого настрою.

 А також на заняттях з малювання діти знайомилися з мандалатерапією. За допомогою цієї терапіі діти зможуть навчитися зосереджуватися, заспокоюватися, вчитися контролювати свої емоції, концентрувати свою увагу, розвивати творче мислення, дрібну моторику рук.

 Слово «мандала» в перекладі означає «коло», це не просто малюнок, це модель Всесвіту нашої душі. Для дітей мандала - це спосіб упорядкування себе, свого внутрішнього світу.

Творча робота з мандалою через її концентричну структуру привносить необхідну енергію у внутрішній світ, для відновлення рівноваги і спокою. Покращенню емоційного благополуччя в нашому закладі завжди приділяється багато уваги, адже емоційний комфорт і переживання позитивних емоцій є необхідною умовою та основою для формування багатогранної особистості дитини, її повноцінного розвитку й життєдіяльності.Вівторок, 08 Лютого 2022 12:21 | Переглядів: 89