Офіційний сайт КДНЗ №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Обмін досвідом

Перелік ППД педагогів комунального дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради

№ з/п

Дата

Автор

Назва досвіду

1.

1999-2000

Рябкіна Оксана Геннадіївна

Формування навичок зв’язного мовлення у дітей молодшого дошкільного віку

2.

1999-2000

Башинська Олена Миколаївна

Зміст екологічної роботи з дошкільниками з виховання любові до рідного міста

3.

2002-2003

Шевченко Тетяна Петрівна

Психолого-педагогічні основи вирішення проблеми підготовки руки дитини до письма в ДНЗ

4.

2008 р.

Шевченко Тетяна Петрівна

Народознавство у розвитку дитячого мовлення

5.

2010 р.

Краєва Світлана Петрівна

Формування економічної культури дошкільників у педагогічному процесі

6.

2009-2010

Рябкіна Оксана Геннадіївна

Становлення мовленнєво-компетентної, творчої особистості дошкільника через системну роботу з казкою

7.

2009-2010

Харт Людмила Миколаївна

Використання елементів ТРВЗ та РТУ для формування мовленнєвої компетенції дошкільників

8.

2010-2011

Кіченко Марина Миколаївна

Виховання екологічної компетентності старших дошкільників через використання екологічних проектів

9.

2014

Єремєєва Майя Едуардівна

Збереження психофізичного здоров’я дошкільників засобами мистецтва та арт-терапії – методичний аспект

10

2015

Змієвська Людмила Олексіївна

Збереження психофізичного здоров’я дошкільників засобами музичного мистецтва

11

2015

Кіченко Марина Миколаївна

Природотерапія як засіб збереження психофізичного здоров’я дітей дошкільного віку

12

2015

Рябкіна Оксана Геннадіївна

Казка, як засіб розвитку мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку

 

Парціальніпрограми:

№ з/п

Вид діяльності

Дата

Укладач

Назва програми

1.

Зображувальна

діяльність

12.02.2013

Єремєєва М.Е, вихователь-методист, Краєва С.М., вихователь з зображувальної діяльності.

Парціальна програма та методичні рекомендації «Талановиті пальчики»

2.

Хореографія

17.12.2013

Музичний керівник Лапіна А.Ю.

Парціальна програма та методичні рекомендації «Ритми дитячої душі»

3.

Фітбол-гімнастика

12.02.2013

інструктор з фізичного виховання Дузь Н.М.

Парціальна програма для проведення гурткової роботи з використанням фітболів «Фітбол-гімнастика»

4.

Заняття в сенсорній кімнаті

10.05.2018

практичний психолог Цапурда Ю.О.

Парціальна програма «Чарівний світ сенсорної кімнати» для проведення занять в сенсорній кімнаті

5.

Екологічне виховання

22.12.2015

Вихователі КіченкоМ.М., Локтіонова О.В.

Парціальна програма з екологічного виховання на екологічній стежці «Стежина в природу»

6.

Лялькотерапія

22.04.2014

Вихователь Овдієнко Т.В.

Парціальна програма «Ляльковий світ»

7.

Музикотерапія

22.12.2015

Вихователь Змієвська Л.О.

Парціальна програма «Музична веселка»

8.

Робота з казкою

23.12.2019

Вихователь Рябкіна О.Г.

Парціальна програма «Чарівна країна казки»

9.

Пісочна анімація

23.12.2019

Вихователь-методист Єремєєва М.Е.

Парціальна програма з пісочної анімації «Пісочні дива»